Aktualności

Nie trwóż się, nie drżyj wśród życia dróg, tu wszystko mija trwa tylko Bóg.

COVID w naszej Wspólnocie

25 marca 2021

COVID w naszej Wspólnocie

+Kochani Przyjaciele naszej Wspólnoty,

mniej więcej od 19 marca, czyli od Uroczystości św. Józefa, zmagamy się  z powszechną już na całym świecie epidemią. Prawie wszystkie Siostry maja już jakieś objawy. Oczywiście staramy się przestrzegać wewnętrznej izolacji, ale wirus okazał się bardzo zaraźliwy. Dzięki Bogu żadna z nas nie miała jak do tej pory ostrego przebiegu choroby, ale prosimy Was wszystkich o modlitwę, abyśmy przeszły tę chorobę jak najłagodniej. Pamiętamy  w tym doświadczaniu o wszystkich chorych, o służbie zdrowia i o wszystkich , którzy spieszą z pomocą. My same doświadczyłyśmy już wiele oznak życzliwości i troski, za którą bardzo dziękujemy.  Dziękujemy za  dobre dłonie i otwarte serca. Niech Bóg Wam to wynagrodzi!

Z przykrością powiadamiamy też, że Kaplica zewnętrzna […]

Więcej
Trwa triduum o św. Józefie

17 marca 2021

Trwa triduum o św. Józefie

W szkole posłuszeństwa Małżonków Maryi i Józefa

 

17.03 o godz. 9.00- Eucharystia z konferencją

18.03 o godz. 7.30 -Eucharystia z konferencją

19.03 o godz.10.00 – Uroczysta Eucharystia z konferencją

Serdecznie zapraszamy!

Więcej

09 marca 2021

Nowenna do św. Józefa

Nowenna do św. Józefa

Zapraszamy do wspólnej modlitwy- wystarczy kliknąć link https://dumanie.pl/nowenna-do-sw-jozefa/ 

lub modlić się tekstem nowenny poniżej:

Na podstawie Listu Apostolskiego papieża Franciszka z 8 grudnia 2020 roku

Dzień pierwszy(10 marca) – Patron Kościoła Świętego

W sto pięćdziesiątą rocznicę ogłoszenia świętego Józefa Patronem Kościoła papież Franciszek podzielił się z wiernymi refleksjami na temat tej niezwykłej postaci. Pragnienie papieża narastało w ciągu minionych miesięcy pandemii. Doświadczyliśmy wówczas, że nasze życie  jest wpierane przez zwykłe osoby,  zazwyczaj zapominane, które nie występują w tytułach gazet ani na wielkiej scenie. Wszyscy oni mogą znaleźć w świętym Józefie, który przechodzi niezauważony, człowieku codziennej obecności, dyskretnej i ukrytej, orędownika, pomocnika i przewodnika w chwilach trudnych. Wszyscy ci, którzy jak Józef są ukryci […]

Więcej
Jeśli pragniesz pozostac z nami w kontakcie zapisz się
do naszego newslettera

e karmelsprecowo@wp.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej i Bożej Rodzicielki Maryi, Spręcowo 53a, 11-001 Dywity; 2. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; 3. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 4. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych uniemożliwi przesyłanie Pani/Panu wiadomości marketingowych.

Pomoc

Nasza Wspólnota utrzymuje się z pracy rąk własnych, ale nie jest samowystarczalna. Życie w ukryciu klauzury, poświęcone przede wszystkim modlitwie, nie byłoby możliwe bez życzliwości i pomocy ludzi dobrej woli. Dlatego dziękujemy Wam za każde wsparcie.


Dane naszego konta bankowego

Dane odbiorcy: Klasztor Siostr Karmelitanek Bosych, Spręcowo 53a, 11-001 Dywity

Dane banku: Bank Polska Kasa Opieki S.A.O/Olsztyn, ul. 1 Maja 10, 10-117 Olsztyn


Numer konta

PL 25 1240 1590 1111 0000 1451 7596

SWIFT Banku: PKOPPLPW