Aktualności

Nie trwóż się, nie drżyj wśród życia dróg, tu wszystko mija trwa tylko Bóg.

Relacja ze spotkania młodych

21 listopada 2023

Relacja ze spotkania młodych

18 listopada w naszej wspólnocie odbyło się spotkanie młodych. Oto relacja, jaka napisała prowadząca spotkanie- s. Anna Jóźwiak:

Dzień skupienia pod hasłem: Czy naprawdę mówisz do mnie?”, odbył się z inicjatywy Sióstr Karmelitanek w Spręcowie, które pragną by ich Karmel był zawsze miejscem spotkania z Bogiem. Była to piękna okazja do spotkania z Panem, który szczególnie  w ciszy wzywa do coraz lepszego odpowiadania na swoje powołanie.

Do Sióstr przyjechała młodzież z Duszpasterstwa Akademickiego, młodzież z Dobrego Miasta wraz z ks. Dawidem oraz osoby pragnące zatrzymać się w ciszy i na modlitwie.

Powołanie Mateusza przedstawione przez s. Annę (Siostry Apostolinki) stało się nicią przewodnią całego dnia. Była to cenna okazja by popatrzeć na siebie oczami Jezusa, który w każdej okoliczności naszego […]

Więcej

26 października 2023

Zaproszenie

Więcej

29 września 2023

9 Dzień Nowenny

Więcej

Pomoc

Nasza Wspólnota utrzymuje się z pracy rąk własnych, ale nie jest samowystarczalna. Życie w ukryciu klauzury, poświęcone przede wszystkim modlitwie, nie byłoby możliwe bez życzliwości i pomocy ludzi dobrej woli. Dlatego dziękujemy Wam za każde wsparcie.


Dane naszego konta bankowego

Dane odbiorcy: Klasztor Siostr Karmelitanek Bosych, Spręcowo 53a, 11-001 Dywity

Dane banku: Bank Polska Kasa Opieki S.A.O/Olsztyn, ul. 1 Maja 10, 10-117 Olsztyn


Numer konta

PL 25 1240 1590 1111 0000 1451 7596

SWIFT Banku: PKOPPLPW