10 listopada 2019

Wypominki

Wypominki

Drodzy w Chrystusie, naszym Panu i Zbawicielu!

 

pragniemy i zaprosić Was do udziału w modlitwie za Zmarłych. Podobnie jak w poprzednich latach możecie powierzyć nam imiona swoich bliskich Zmarłych i inne osoby zmarłe. Polecać je będziemy  Miłosierdziu Bożemu we wszystkie niedziele listopada we Mszy Świętej , sprawowanej w intencji Zmarłych polecanych naszym modlitwom. Po jej zakończeniu we wszystkie niedziele oraz  w różne dni powszednie tego miesiąca – w zależności od potrzeby- po godz. 13.00 rozważać będziemy tajemnice Różańca Świętego ze wspomnieniem imion Zmarłych, jakie nam doślecie – pocztą tradycyjną czy mailową.

Zapewniamy Was o codziennej naszej pamięci w ciągu całego roku o żyjących i zmarłych naszych Krewnych, Przyjaciołach i Dobroczyńcach. Raz w miesiącu  jest u nas sprawowana Msza  Św. oraz odprawiana Liturgia Godzin w intencji tych, którzy już przeszli do Wieczności.

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do wspólnej modlitwy w Karmelu lub w łączności duchowej z Karmelem . Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Wasze  siostry Karmelitanki Bose

intencje@karmelsprecowo.pl

 

 

 

Pomoc

Nasza Wspólnota utrzymuje się z pracy rąk własnych, ale nie jest samowystarczalna. Życie w ukryciu klauzury, poświęcone przede wszystkim modlitwie, nie byłoby możliwe bez życzliwości i pomocy ludzi dobrej woli. Dlatego dziękujemy Wam za każde wsparcie.


Dane naszego konta bankowego

Dane odbiorcy: Klasztor Siostr Karmelitanek Bosych, Spręcowo 53a, 11-001 Dywity

Dane banku: Bank Polska Kasa Opieki S.A.O/Olsztyn, ul. 1 Maja 10, 10-117 Olsztyn


Numer konta

PL 25 1240 1590 1111 0000 1451 7596

SWIFT Banku: PKOPPLPW